Лишний вес - проблема традиционного питания
Поиск по сайту - вся информация
Контактная информация

Купить Восстанавливающий шампунь NSP в Донецке

Компьютерная диагностика в Донецке
6 популярных диет
Как купить БАД в Донецке

Восстанавливающий шампунь - Restoring Shampoo производства компании NSP (фотографии продукции)

Відновлюючий шампунь Здоров’я та Сяйво (код 6032) - це новинка від компанії NSP, що прийшла у 2012 році на зміну Відновлюючому шампуню (код 6030-8). Змінено зовнішній вигляд флакону та картонної коробки, удосконалено формулу цього миючого засобу.

Відновлюючий шампунь Natria пропонує суміш рослинних та інших важливих компонентів, що живлять і захищають волосся. Натуральні екстракти збагачують колір волосся сяючим блиском, надаючи йому здоровий вигляд. Корисні комбінації вітамінів, у тому числі A, B5, C та E, сприяють оздоровленню та зволоженню волосся, забезпечуючи антиоксидантний захист, щоб зберегти його природну красу. Протестований дерматологами.

NatriMend™ - спеціально розроблений ексклюзивний комплекс, що містить незамінні жирні кислоти та ліпіди у мікроінкапсульованій формі. Потрапляючи на пошкоджене волосся, унікальні мікрокапсули зміцнюють стрижень волосини і відновлюють зовнішній шар (кутикулу), який виконує захисну функцію. Ці унікальні живильні часточки залишаються навіть після миття, полоскання та укладки волосся.

Комплекс вітамінів A, B5, C та E сприяє загоєнню і зволоженню волосся, забезпечує антиоксидантний захист, що дозволяє зберегти природну красу волосся. Натуральні екстракти зберігають натуральний колір Вашого волосся, надаючи їм природний блиск і здоровий вигляд протягом всього дня.

Застосування: нанесіть шампунь на вологе волосся. Мийте голову масажними рухами. Найкраще працює в поєднанні з відновлюючим кондиціонером Natria.

Протестовано та схвалено дерматологами. Не викликає алергічних реакцій. Містить виключно натуральні віддушки. Тільки для зовнішнього застосування. При потраплянні у очі ретельно промити водою. Об’єм 250 мл.

Код: 6032
Nature’s Sunshine Products, Inc.
75 East 1700 South, Provo, Utah 84605, USA (США)
1-801-342-4300
Виготовлено в США.

Фотографии Восстанавливающего шампуня серии натуральной косметической линии Natria в упаковке в Донецке

Восстанавливающий шампунь в Донецке - фотография 1
Восстанавливающий шампунь в Донецке - фотография 1

Восстанавливающий шампунь в Донецке - фотография 2
Восстанавливающий шампунь в Донецке - фотография 2

Читайте также статью Американская компания NSP предложила уникальную программу снижения лишнего веса с помощью БАД

Чтобы получить полную информацию о БАДах - нутрицевтиках и парафармацевтиках NSP - звоните консультанту Евгении Григорьевне в Донецке по тел. +7(949)459-54-64, (095)366-69-60, (062)309-98-08.